Biuro Studiów Ocen Strategicznych
grupa Ekol-Ekon
 
News & Updates

Archiwum

Doradztwo w zakresie uregulowań prawnych wraz z obsługą bieżącą

Historia kontaktów z klientami w dotychczasowej 17-letniej działalności firmy Ekol-Ekon oraz analiza potrzeb pozwoliła na sprofilowanie oferty outsourcingu dla administracji i inwestorów prywatnych polegającą na stałej obsłudze prawno-techniczno-konsultingowej.
Instytucjom podejmującym z nami współpracę na zasadzie usługi outsourcingu zapewniamy stałą ofertę obsługi na najwyższym poziomie z udziałem specjalistów poszczególnych branż, dodatkowo obsługę doraźną przed instytucjami administracji a także zabezpieczenie i reprezentację na czas kontroli organów WIOŚ.

Uregulowania prawne w zakresie ochrony środowiska są jednymi z najczęściej nowelizowanych i aktualizowanych w funkcjonującym systemie prawnym. Nasz zespół specjalistów, poprzez wewnętrzny system podnoszenia kwalifikacji oraz ciągły kontakt z nowo powstającymi przepisami, jeszcze na etapie 'uregulowań roboczych' jest w stanie skutecznie zebepieczyć Państwa przed nowymi wymaganiami i pomoc we wdrażaniu nowych rozwiązań techniczno-technologicznych.

Copyright (c)2010 Biuro Studiów Ocen Strategicznych